Peremees Priidu
Tegus, töökas, kuldsete kätega ja poole kohaga puidumees ja muidu
südamega oma asja ajav noormees.

Pärast keskkooli ja seejärel ajateenistuse lõpetamist jätkus koolitee turismiettevõtluse vallas, mille järel mõistis, et suur tahtmine on toimetada hoopis lambakasvatussektoris. Mõeldud-tehtud, tuli minna lambakasvatust õppima! Kuna lambamaailma sai juba sisse hüpatud, siis mööda külge ei jooksnud maha ka kõigele järgnenud lihatehnoloogia eriala. 
Isatalus on Priidu toimetanud aastast 2015. Tähtsaks peab peremees maaettevõtluse propageerimist ja noorte innustamist põllumajandusvaldkonnas.

Oma tegemiste kõrval on Priidu tegev ka Eesti Lamba- ja Kitsekasvatajate Liidus ning Mahepõllumajanduse Koostöökogu juhatuses.

Perenaine Kädi

Ühel heal peremehel on tarvis ka asjalikku perenaist. Mõeldud-tehtud, leitud! Kädi on peremehe kaelaks, kes vajadusel suunab seda pead ikka õiges suunas pöörama :) Aitab üle raskematest hetkedest ning toob päikesekiire igasse päeva.
Kädi hella kätt ja suurt loomaarmastust saavad tunda aga kõik meie vahvad  neljajalgsed - Bosse, Jimmy, Ricky, Bella ja muidugi meie kõik ülejäänud sajad ja sajad villased. 


Pereema Mare ja pereisa Väino
Meie pere kõige tähtsamad, ettevõtliku Iisaka talu rajajad... 
Pereema Mare südameasjaks on käsitöö, tema kootud sokkidest ja kinnastest tunned veel hiljemgi seda õiget kätesoojust.
Pereisa Väino on meil tegus igas toimetamises, mis parajasjagu käsil on - olgu selleks tuule ja tormiga lauda ehitamine või tehes peremehega uusi tööplaane..
Nemad kaks on meie talu hinged, kes aitavad nii nõu kui ka jõuga.
 

---------------------- VAATA VEEL  ----------------------