Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

1 1 1 1 1 1   1

 


Avatud uste päev 1. mail

Ootame Teid 1. mail avatud uste päeval igal täistunnil 11:00-14:00. Tasuta ringkäik muinasrajal ja tutvume tänapäeva toimiva peretaluga. Lastele avatud meisterdamise võimalus. Lisaks saab uudistada ja osta talus tehtavat käsitööd!

Rakvere jõululaat Põhjakeskuses

Nagu juba viimastel aastatel traditsiooniks saanud, siis Iisaka talu on oma käsitöö ja talukaubaga esindatud Rakvere Põhjakeskuses toimuval jõululaadal. Sel aastal 11.-23. detsemberil.
 
Pärnu Hansapäevad

Iisaka talu kutsub Teid osalema keskaja pärandkultuuri festivalile Pärnu Hansapäevad. Seekord toimub käsitöölaat ja muu programm 26.-28. juunil 2015.

Ole kohal - meie oleme ka!
 
Sõmeru Lambafestival

Sedapuhku juba kolmas Sõmeru Lambafestival leiab sel aastal aset 30. mail. Lammaste paraad, lammaste oksjon, käsitöölaat, meelelahutus ja palju muud.

Tule veedaga perega mõnus päev Lambafestivalil Sõmerus, Lääne-Virumaal!

Avatud uste päev 1. mail 2015

1.05 ootame Teid kell 11-14 Muinasrada + talukülastus retkele. Uus ring algab igal täistunnil (kell 14:00 kaasa arvatud).

Näeme Iiisakal

Taaskord Mardilaadale!

Iisaka talu on juba traditsioonide kohaselt esindatud Mardilaadal, kus leiab kõike head ja paremat meie poolt pakutavast – villased sokid, kindad, padjad, tekid lambanahad, kaltsuvaibad jne jne...

Mardilaat leiab aset 6.-9. november (neljapäevast pühapäevani) Tallinnas, Saku Suurhallis!

Hea tuju kaasa ja laadale...
 

Hea käsitööhuviline!
Iisaka talu on juba traditsiooniliselt kauplemas Eesti Mee Päevadel, Tallinnas Lillepaviljonis 8. ja 9. märtsil.

Tule tutvu Iisaka talu ja teiste meistrite toodanguga ning veeda üks ilus päev!Hea laadahuviline!
Iisaka talu ja teiste käsitöömeistrite toodangut võib näha Rakvere Põhjakeskuses 23.-24. novembril toimuval Kadrilaadal.

Ole kohal ja veeda perega üks mõnus päev!

Hea käsitööhuviline!
Taaskord on kätte jõudmas käsitööliste laulupidu - Mardilaat 2013 ja seda juba eesoleval nädalal 7.-10. novembril Tallinnas, Saku Suurhallis.

Tule tutvu Iisaka talu ja teiste meistrite toodanguga ning veeda üks ilus päev!I etapp toimetustest on valmis ning ootame huvilisi seda imet kaema 04.07.2013 kell 13.00 Iisaka talusse.

Kavas:
· Jalutuskäik muinasrajal
· Muinaskäsitöö tutvustamine, saab ka ise sõrmed soojaks
· Tänuavaldused ja kiidulaulud
· Iisaka talu pererahva tänaste toimetuste tutvustamine

Oodatud on kõik huvilised.
Palume eelregistreerida iisakatalu@gmail.com või helistades 55905298 (Mare Veersalu), 55959817 (Liis Veersalu).Iisaka talu selle aasta eesootavad laadad
* Eesti Mee Päevad - Tallinnas, Lillepaviljonis 8. ja 9. märtsil 2014Iisaka talu osaleb projektis „Heritage tourism“ ehk meie jaoks maakeeli „Pärandkultuuri programm“.

Paljude soovijate vahelt valiti välja Iisaka talu ja valiti osalema pärandkultuuri ja turismindust ühendavas projektis. Kokku saab programmi käigus nõustamist 15 maaturismi ettevõtet Eestist ning teine sama palju Lätist.

„Rahvusvaheline koostööprojekti „Heritage Tourism“ on suunatud Eesti ja Läti maaturismiettevõtete konkurentsivõime suurendamisele kasutades tootearenduses ja turismiteenuste disainis rahvuslikku kultuuripärandit.”

Püstitatud on hulk ilusaid ning ahvatlevaid eesmärke. Iisaka talu soovib projektis osalemise tulemusena avada muinaseestlaste õpperaja oma talu maadel. Kuna seal on säilinud palju erinevaid objekte, mis kajastavad muinasaja elu-olu, siis on see hea võimalus neist kokku panna kompaktne rada, mille kaudu saab tänapäeva olustikus lihtsalt edasi anda seda, mis sündis siin tuhandeid aastaid tagasi.

Projekti käigus on igale osalejale määratud konsultant, kes neid vajalikus punktis aitab ja edasi viib. Iisaka talu mentoriks ja suureks eeskujuks on seatud arheoloog, vanemteadur ning muidu väga tore Gurly Vedru :)

Kõigile huvilistele aga – jälgige mängu. Loodame ikka juba käesoleval aastal õpperajale sammuda.Jälle aastaring täis. Jälle detsember käes. Jälle Ülemiste keskuse ees jõulumajakesed!
Taas toimetame terve detsembri kuu Ülemiste keskuse linnapoolse peaukse ees jõulumajakeses. Pakume kudumeid, lambanahku, patju, tekke, salle, kindaid, sokke, susse... Ikka oma kätega valmistatud tooteid, millede autoriteks on oma pere usinad meistrid. Jõulumajake on avatud terve detsembri kuu iga päev kell 10-20. Jõululaupäeval lõpetame veidi varem ja esimesel pühal 25.12 siis päris puhkame. Ja ära sularaha pärast muretse, maksta saab ka kaardiga


 

 

© 2014 IISAKA lambakasvatus- ja käsitöötalu
Uuri, 74627 Harjumaa | Mob. +372 55905298 | Mob. +372 53323553